ПУ при Святому Престолі організувало зустріч народного депутата України, Першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Оксани Корчинської та Посла України при Святому Престолі Тетяни Іжевської з батьками українських дітей, які перебувають на лікуванні у провідній ватиканській дитячій лікарні «Немовля Ісус» («Bambino Gesu»).
В ході дискусії, яка відбулася в Посольстві, було обговорено умови лікування маленьких українців у ватиканській клініці. О.Корчинська поділилася планами щодо подальшого розвитку співпраці української сторони з «Bambino Gesu». Йдеться про підписання цільової двосторонньої угоди та налагодження подальшої співпраці між ватиканською клінікою і медичними закладами України, у т.ч. щодо централізованого направлення українських дітей на лікування до лікарні, а також можливості стажування лікарів з України на базі «Немовля Ісус».
Довідково: Лікарня «Bambino Gesu» є власністю Ватикану, має статус відомчої інституції та курується безпосередньо Держсекретарем кардиналом Пароліном. Клініка щороку надає лікування близько 35 тис. пацієнтів з усього світу і є одним з найбільших та найсучасніших педіатричних медичних закладів на території Італії і Європи та єдиною на континенті, де роблять пересадку печінки. На лікуванні у згаданому медичному закладі вже перебуває більше 10 дітей з України. У березні ц.р. за сприяння Посольства відбувся візит в Україну керівника міжнародного Департаменту лікарні «Bambino Gesu» Лоренцо Боргезе.