• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Italiano
Заява Папи Франциска про ситуацію в Україні в ході новорічної зустрічі з дипкорпусом
Опубліковано 12 січня 2015 року о 15:13

Сьогодні зранку відбулася традиційна новорічна зустріч Папи Римського з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих при Святому Престолі.

Папа Римський виступив із промовою, яка була присвячена підсумкам дипломатичної діяльності Ватикану, основним міжнародним подіям минулого року, а також викликам, що стоять перед світовою спільнотою на порозі 2015 р. В ході промови Понтифік окремо згадав про ситуацію в Україні.

Святіший Отець сказав: «Безкінечні конфлікти є, по суті, справжньою і дійсною світовою війною, що ведеться по частинах в різних куточках світу. Передусім, у близькій до нас Україні, яка стала драматичним театром бойових дій. Сподіваюся, що через діалог, зусилля, спрямовані на припинення військових дій будуть консолідовані, і що зацікавлені сторони стануть, якомога швидше, в дусі поваги  до міжнародного права, на шлях взаємної довіри і братерського примирення з метою покласти край теперішній кризі».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux