• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Italiano
Посол України Тетяна Іжевська дала інтерв’ю Центральному телебаченню Ватикану
Опубліковано 18 червня 2013 року о 16:53

Посол України Тетяна Іжевська відповіла на запитання Центрального телебачення Ватикану (CTV).

Інтерв’ю з Послом було присвячене основним підсумкам перших 100 днів Понтифікату Папи Римського Франциска.

Під час інтерв’ю Посол поділилась своїм баченням результатів перших днів правління нового Понтифіка, розповіла про враження від особистого спілкування з Папою Франциском та ін.

Відповідаючи на питання щодо наслідків фінансової кризи та можливих шляхів її подолання, Посол підкреслила, що для відновлення економічного зростання європейські держави вже сьогодні мають об’єднатись в єдину велику Європу, яка б не мала кордонів між Сходом та Заходом.

Вона також висловила надію, що Папа Римський Франциск, який добре знайомий із ситуацією в Україні, підтримуватиме інтеграцію нашої держави до Євросоюзу, з членами якого Україну об’єднує спільне християнське коріння.

 Довідково: Центральне телебачення Ватикану (CTV) було засноване 1983 року Папою Римським Іоанном Павлом ІІ.

Телеканал здійснює трансляцію щоденно 24 години на добу через кабельні мережі, супутники (“Hot Bird”, “Eutelsat”) та інтернет.

Телеканал CTV є єдиним ексклюзивним транслятором всіх офіційних заходів, які відбуваються у Ватикані, а також забезпечує висвітлення візитів Понтифіка з кордон.

Передачі телеканалу на постійній основі ретранслюються іншими католицькими каналами по всьому світу.  

На території Італії матеріали каналу “CTV” транслюють телеканали “TV2000”, “Telepace” та ін.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux