• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Italiano
Посол України у Ватикані Тетяна Іжевська взяла участь у зустрічі Папи Римського Франциска з дипломатичним корпусом
Опубліковано 22 березня 2013 року о 18:57

Посол України Тетяна Іжевська взяла участь у зустрічі Папи Римського Франциска з дипломатичним корпусом, акредитованим у Ватикані.

Робота Церкви з бідними, незамінна роль релігії для цілісного розвитку людини, а також необхідність подолання «диктатури релятивізму», духовної убогості нашого часу були центральними темами виступу Понтифіка.

Звертаючись до присутніх Папа Франциск підкреслив важливість дипломатичної роботи та заявив, що саме через дипломатів у нього є можливість опосередковано спілкуватися з їх народами і, таким чином, звернутися до кожного з їх співгромадян. Папа відзначив, що присутність такої значної кількості дипломатів є свідченням плідності дипломатичних стосунків їхніх країн зі Святим Престолом.

У рамках заходу Посол України мала нагоду особисто поспілкуватись із Понтифіком. Папа Франциск привітав Посла українським християнським вітанням «Слава Ісусу Христу!», що є виявом його особливого ставлення до нашої держави.

Посол відповіла традиційним «Слава навіки!», побажавши Папі Божого  благословення і успішного служіння на благо Церкви та усього людства. Було також висловлено впевненість у подальшому плідному розвитку традиційно добрих стосунків між Україною і Святим Престолом.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux