Посольство України при Святому Престолі (Ватикан)

Київ 22:05

Зустріч Посла Т.Іжевської з представниками Українського студентського товариства Валенсії

23 березня 2016, 17:20

В Посольстві України при Святому Престолі відбулася зустріч Посла Тетяни Іжевської з представниками Українського студентського товариства «Acció "UV – Ucraïna"» Університету Валенсії (Іспанія) Луїсом-Маріа Санчо-Пересом та Андрієм Якубувим, які прибули до Ватикану разом з групою іспанської молоді з нагоди Пасхальних свят.

В ході зустрічі студенти поінформували про діяльність свого Товариства, яке було створене на початку 2015 р. для підтримки зв'язків Університету Валенсії (є одним з провідних університетів країни) з Україною.

В рамках започаткування українознавства в університеті, минулого року Товариство видало дві книги іспанською мовою: "Іван Франко. Українське перо іспанських класиків" та "Призначення Сан-Франциско: Україна - Держава засновник ООН". Представники «Acció "UV – Ucraïna"» передали Посольству декілька примірників згаданих видань для можливого поширення у Ватикані.

Йшлося також про перспективи для налагодження співпраці між українською молоддю Іспанії та Італії, зокрема, студентами Папських університетів Риму.