Посольство України при Святому Престолі (Ватикан)

Київ 08:04

Новопризначений Посол Мальтійського Ордену в Україні вручив вірчі грамоти Президенту України

11 вересня 2014, 17:09

Новопризначений Посол Мальтійського Ордену в Україні Антоніо Гадзанті Пульєзе ді Котроне вручив вірчі грамоти Президенту України Петру Порошенку.

У церемонії взяли участь Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та Заступник Глави Адміністрації Президента України Валерій Чалий.

Цього ж дня вірчі грамоти Главі Української держави також вручили посли Об'єднаних Арабських Еміратів, Королівства Іспанія, Словацької Республіки, Соціалістичної Республіки В'єтнам, Південно-Африканської Республіки, Турецької Республіки, Королівства Бельгія, Держави Ізраїль тощо.

«Сьогодні, коли світ вшановує пам’ять жертв страшної терористичної атаки в Нью-Йорку, яка сталася 13 років тому, Україна потерпає від нової хвилі тероризму», - заявив Президент України Петро Порошенко під час церемонії.

Глава держави відзначив, що агресія проти України та незаконна анексія Криму жорстоко порушили основні принципи міжнародного права. «Я був радий почути від вас чітку позицію, що країни, які ви представляєте, ніколи не визнають анексію Криму, і підтримають територіальну цілісність України», - сказав Президент.

Петро Порошенко висловив подяку «численним друзям і партнерам за їх важливу підтримку в цей критичний момент з відстоювання суверенітету і безпеки України, а також за допомогу у вирішенні найнагальніших економічних проблем».

https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/10620389_514472775364261_2848090247724187086_o.jpg