Посольство України при Святому Престолі (Ватикан)

, Київ 21:24

31 березня – 1 квітня 2018 року Посол України при Святому Престолі Тетяна Іжевська взяла участь у урочистих пасхальних заходах у Ватикані

01 квітня, 14:54

31 березня 2018 року в Базиліці Святого Петра відбулася Святкова Меса, під час якої Папа Франциск сказав, що святкувати Пасху означає наново повірити...« розбити рутину, оновити своє життя, рішення та існування..». 

Опівдні 1 квітня 2018 року, з центральної лоджії ватиканської базиліки Святого Петра, Понтифік звернувся до десятків тисяч вірних, які зібралися на площі перед Базилікою, та до усіх людей доброї волі у світі з традиційним Пасхальним посланням «До Риму і світу»(Urbi et Orbi).

Центральною темою послання стали військові конфлікти у світі, зокрема в Україні, Сирії, Ємені та Південному Судані, політична та гуманітарна криза у Венесуелі, а також голод та тероризм в Африці. Понтифік також згадав про ситуацію на Корейському півострові, підтримавши триваючий переговорний процес, а також закликав до якнайшвидшого врегулювання ситуації у Єрусалимі.

Говорячи про Україну, Папа Римський Франциск попросив миру для нашої держави та висловив сподівання на зміцнення кроків, спрямованих на досягнення злагоди, що сприятиме реалізації гуманітарних ініціатив, яких потребує постраждале населення.

Участь в урочистих заходах взяла Посол України при Святому Престолі Тетяна Іжевська.