Посольство України при Святому Престолі (Ватикан)

, Київ 08:11

Папа Римський Франциск з пасторальним візитом відвідав український релігійний комплекс «Свята Софія» у Римі

28 січня, 20:55

28 січня Папи Римський Франциск з пасторальним візитом відвідав український релігійний комплекс «Свята Софія» у Римі, який є важливим духовним 
й культурним осередком для українців, а також зустрівся з кількатисячною українською громадою.

Для Святішого Отця цей візит мав також особистий характер, оскільки вітанню українською мовою «Слава Ісусу Христу !», яким Понтифік привітав присутніх українців, навчив його український священик, Владика Степан Чміль, якому Хорхе Берґольйо допомагав у молоді роки під час богослужінь в Аргентині. Глава Католицької Церкви також особисто вшанував пам‘ять свого наставника, який похований у крипті Собору.

Промовляючи до українців, Папа Римський Франциск зазначив, що він щодня молиться біля української ікони, подарованої йому в Аргентині Блаженнішим Святославом, яку він привіз із собою до Риму на початку свого Понтифікату.

Від імені України Посол України при Святому Престолі Тетяна Іжевська вручила Понтифіку автентичну копію Пересопницького Євангелія, спеціально надруковану для Папи Римського Франциска видавництвом AДЕФ-Україна.

Візит Папи Франциска до Святої Софії є черговим проявом особистої уваги Святішого Отця до України та важливим знаком солідарності з українським народом.

 

Останні новини