Посольство України при Святому Престолі (Ватикан)

, Київ 21:19

Відбулась традиційна Новорічна зустріч Папи Римського з дипломатичним корпусом, під час якої Понтифік окремо згадав про наслідки триваючої війни в Україні.

08 січня, 16:32

 

8 січня 2018 року відбулась Новорічна зустріч Папи Римського з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих при Святому Престолі, у якій взяла участь Посол України Тетяна Іжевська.

Під час свого звернення до дипломатичного корпусу, Понтифік основну увагу приділив питанню вирішення конфліктів у світі та окремо згадав про Україну, зазначивши, що «минулий рік продовжив приносити великі страждання населенню, передусім сім'ям, які живуть в районах уражених війною та втратили своїх близьких, нерідко –  людей похилого віку та дітей». Глава Католицької Церкви також наголосив на тому, що спільною відповідальністю міжнародного співтовариства є «відбудова мостів» задля відновлення миру.

Під час короткої зустрічі Тетяни Іжевської з Папою Римським Франциском, Посол привітала Понтифіка із Новорічними та Різдвяними святами й подякувала йому за особисту увагу до нашої держави, молитви за мир та благословення на адресу України та українців.