Посольство України при Святому Престолі (Ватикан)

, Київ 12:13

Папа Римський Франциск висловив солідарність з народом України, який цими днями вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні - геноциду Українського народу

26 листопада 2017, 15:52

Цими днями весь український народ та світова спільнота вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні - геноциду Українського народу, спеціально спланованого та організованого комуністичним режимом штучного голоду, який спричинив загибель мільйонів людей.

26 листопада 2017 року, під час свого традиційного звернення до віруючих «Ангелус Господній», Папа Римський Франциск висловив солідарність з паломниками з України та народом України, які вшановують пам‘ять жертв вчиненого тоталітарним комуністичним режимом злочину геноциду.

Понтифік заначив: «Особливо вітаю українську громаду, яка вшановує пам‘ять жертв трагедії Голодомору – голодної смерті, спричиненої сталінським режимом, що забрала мільйони життів. Молюся за Україну, аби сила віри змогла зцілити рани минулого та дала змогу просуватися сьогодні дорогами миру».