Посольство України при Святому Престолі (Ватикан)

, Київ 21:15

Фотовиставка «Діти у війні» була представлена на території «Святої Софії» у Римі

15 травня 2017, 17:43

За підтримки Посольства України при Святому Престолі та Товариства «Свята Софія» відбулася фотовиставка «Діти у війні» Балто-Чорноморської Безпекової організації.

Проект, присвячений темі дітей у війні, має на меті привернення уваги до страждань українських дітей у прифронтовій зоні та показати дитячі долі і випробування, що впали на плечі наших маленьких співвітчизників.

Виставку відвідали представники української громади, духовенство, журналісти, дипломати.

Організаторів виставки привітала Посол при Святому Престолі Тетяна Іжевська, яка наголосила на тому, що світ має знати про цю трагедію і страждання дітей. Світ має знати, що від війни страждають не тільки діти Сирії, а також і діти України. Ми маємо зробити все для того, щоб допомогти цім маленьким українцям, серед яких багато тих, хто потребує медичної і психологічної допомоги та простого людського тепла.

 У своєму вітальному слові отець Андрій Солецький, віце-ректор Собору Святої Софії подякував організаторам проекту підкресливши, що цей проект має бути продовжений, і Церква має докласти всіх зусиль, щоб реалізація проекту допомоги дітям відбулася в практичній площині.

Під час заходу організатором були передані малюнки дітей української школи «Престиж» для дітей прифронтової зони та воїнам, які захищають нашу країну.